Wizyta Św. Mikołaja w ZS

W środę 7 grudnia 2022 r. w naszej szkole pojawiła się długo oczekiwana osoba. Odwiedził nas Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami! Uczniowie otrzymali słodkie upominki i chętnie robili sobie klasowe zdjęcia z Mikołajem.

Ponadto, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w Mikołajki zorganizowano akcję „Czapka Mikołaja”. Uczniowie, którzy w tym dniu przyszli do szkoły z czapką św. Mikołaja, otrzymali dodatkowy prezent w postaci zwolnienia z odpowiedzi. Szkolny korytarz wypełnił się tego dnia uśmiechniętymi uczniami z czerwonymi czapeczkami.

Św. Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się Świat Bożego Narodzenia – za to też dziękujemy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *