Wyruszamy na Cypr…

Po roku przerwy znowu wyruszamy na Cypr!  Realizacja projektu „Nowe doświadczenia nowe szanse” dzięki przedłużeniu umowy o rok rusza pełną parą. W dniu 10 października grupa 8 uczniów wraz z opiekunem p.Bereniką Gdulą wylatują do Limassol. W trakcie pobytu uczniowie odbędą staż w hotelu Harmony Bay Limassol. Każdy uczestnik w zależności od kierunku kształcenia będzie rozwijał swoje umiejętności zawodowe w części hotelowej lub restauracyjnej. Jednak wyjazd to nie tylko sama praca, ale podobnie jak dwie poprzednie grupy, również tym razem pobyt na Cyprze obejmuje wycieczki do Paphos, góry Troodos , skałę Afrodyty. Pobyt na wyspie to także szansa na podniesienie umiejętności językowej i zdobycie nowych doświadczeń .

 

   

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *