XIV Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Dnia 4 stycznia 2023r. w 10 okręgach  w Polsce odbyły się zawody  okręgowe XIV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Udział w nich wzięli najlepsi uczniowie szkół hotelarskich, którzy wygrali zawody szkolne. W okręgu nr 5 z siedzibą         w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie (zasięg województwo podkarpackie i lubelskie) naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV Technikum Hotelarskiego: Gabriela Chorzempa i Faustyna Zielińska.

Zadanie konkursowe to rozwiązanie w czasie 45 minut testu on-line, składającego się z 60 pytań z zakresu szerokiej wiedzy hotelarskiej z uwzględnieniem tematu wiodącego tj. „Turystyka odpowiedzialna”. Uczennice pomimo wysokiego wyniku niestety nie dostały się do finałowej 30-stki. Gratulujemy dziewczynom podjęcia wyzwania.

Szkoła posiada już w swoim dorobku pięciu finalistów tej Olimpiady, więc czekamy na kolejne sukcesy i okazję na rywalizację z innymi szkołami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *