Wyjazd do Centrum Wspinaczkowego FlyWall w Rzeszowie

W dniu 19.10.2021r. grupa młodzieży Zespołu Szkół w Wysokiej wraz z opiekunami       p. Andrzejem Dyrdą i p. Bogusławem Karasiem uczestniczyła w wyjeździe do Centrum Wspinaczkowego FlyWall  w Rzeszowie. Uczniowie mogli skorzystać ze Ścianki Wspinaczkowej, Ściany Boulderowej, Parku Linowego. Była to świetna możliwość  sprawdzenia swoich sił na drogach o zróżnicowanym stopniu trudności. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to może być świetny pomysł na rozpoczęcie swojej przygody ze wspinaczką! Wyjazd zorganizowany był w ramach wsprcia młodzieży po okresie pandemii, dający poczucie bezpieczeństwa i samorealizacji. Brawa dla wszystkich uczestników za włożony wysiłek i zaangażowanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *