Wycieczka tematyczna klasy II TŻiUG

W dniu 31.05.22 r. klasa II TŻiUG  wraz z opiekunami zwiedziła Zakład Mięsny SMAK GÓRNO SP. Z O.O.  Uczniowie pod opieką doświadczonych pracowników mogli zobaczyć proces technologiczny produkcji wędlin i kiełbas, ponadto dla utrwalenia wiadomości z technologii gastronomicznej – rozbiór półtuszy wieprzowej. Powtórzyliśmy też zagadnienia z wyposażenia zakładów gastronomicznych oglądając profesjonalny sprzęt i wyposażenie zakładu. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Mieczysławowi Miazdze – Prezesowi Zakładu oraz wszystkim pracownikom za tak miłe i sympatyczne przyjęcie. Mieliśmy okazje spróbować prysznych specjałów zakładu, które są produkowane z najlepszej jakości mięsa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Kolejnym przystankiem był seans filmowy w Multikinie, gdzie obejrzeliśmy film” Mój piękny syn”. Mlodzięż dowiedziała się jak wielkim kłopotem jest problem uzależnienia. Mamy nadzieję, że każdy znalazł. wskazówkę dla siebie i wie jak postępować by nie przekreślić swoich marzeń i celów wkraczając w dorosłe życie.

Na koniec była też chwila wytchnienia na coś pysznego:)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *