Współpraca z Bursą Szkolną w Łańcucie

20 sierpnia w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyła się prapremiera filmu „Ulmowie – błogosławiona rodzina”. Pani Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc przy organizacji cateringu  organizowanego przez Bursę Szkolną w Łańcucie. Dziękujemy za tę, (jak widać na zdjęciach – bardzo owocną), możliwość współpracy Panu Dyrektorowi bursy Andrzejowi Dyrdzie. Szczególnie dziękujemy naszym uczniom, którzy mimo trwających jeszcze wakacji poświęcili swój czas i zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Tutaj lista uczniów zaangażowanych w przygotowanie cateringu: Anna Barnat, Weronika Rusinek, Kinga Kunysz, Michał i Krystian Sowa, Bartosz Nawojski, Andżelika Szmuc i Natalia Pusz.

Serdecznie dziękujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *