Wizyta w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie

W dniu 21 kwietnia uczniowie z klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli zajęciach w Centrum Informacji i Planowania Kariery w WUP w Rzeszowie. Pani Renata Mac-Szylar  doradca zawodowy  przekazała młodzieży wiele cennych informacji przydatnych w planowaniu kariery zawodowej oraz  podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych w oparciu o własne predyspozycje, czynniki otoczenia, ranking uczelni ,kierunki studiów, a także wymagania pracodawców.  Uczniowie dowiedzieli się gdzie mogą szukać wparcia na rynku pracy jako absolwenci technikum.  Na zakończenie młodzież udała się do Kina Helios na film fantasy, aby zrelaksować  się przed czekających ich już niebawem egzaminem maturalny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *