Wizyta ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie

W dniu 24 marca gościliśmy w naszej szkole ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie. Uczniowie mieli okazję doświadczyć na czym polega nauka zawodu na kierunkach Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Usług Kelnerskich oraz Technik Hotelarstwa. Podpatrywali swoich starszych kolegów podczas pracy oraz wykonywali samodzielnie kawę, drinki czy dekorowali wielkanocne ciasteczka i składali serwetki. Do pozostałych atrakcji dzisiejszego dnia należały jeszcze: gra w koło fortuny, zdjęcia w specjalnie przygotowanej fotobudce, gry i zabawy na warsztatach przypraw i zapachów. Nie lada gratką dla oka była wystawa ciast wielkanocnych, które zostały upieczone przez uczniów technikum na szkolny konkurs „Wielkanocne baby i mazurki”.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas w murach naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych kierunkami gastronomicznymi zapraszamy we wrześniu!

https://www.facebook.com/ZespolSzkolWWysokiej/videos/3767268586837115

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *