Warsztaty z MasterChefem

W dniu 2 marca 2023 r. mieliśmy przyjemność gościć Pana Arkadiusza Arek Czeslav Tomes @arek_tomes__masterchef Półfinalistę 10 edycji Programu Master Chef Polska. Poprowadził on warsztaty dla uczniów klasy 3 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Nasz gość zdradził tajniki przygotowania pysznej przystawki – zupy czosnkowej z ziołowymi grzankami i pesto z rukoli, daniem głównym były policzki wieprzowe z czekoladową nutą i buraczanymi kluseczkami. Na deser Pan Arek zaserwował szarlotkę, którą zapunktował w programie MasterChef. Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz będziemy mogli gościć Pana Arka  w murach naszej szkoły. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem i z niecierpliwością czekają na kolejne warsztaty, które będą wzbogacać ich wiedzę kulinarną. Chcieliśmy bardzo podziękować Panu Arkadiuszowi Tomes  za przybycie i warsztaty pełne wrażeń. Dziękujemy również Pani Karolinie Pill- Sowie Karolina Pill-Sowa  za zainicjowanie naszego spotkania z MasterChefem.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *