Warsztaty rękodzieła bożonarodzeniowego

Nadszedł czas na podsumowanie ostatniego miesiąca i warsztatów, jakie odbywały się w grudniu, a było ich sporo 💪💪💪. Pani Marta Cebulak wraz z panią Małgorzatą Wiercioch-Sową rozwijały zainteresowania młodzieży podczas 6 spotkań „Warsztatów rękodzieła bożonarodzeniowego”, w których łącznie wzięło udział ponad 50 uczniów z Zespołu Szkół w Wysokiej. W 1 i 2 dniu warsztatów 7. i 8. grudnia chętne osoby z klasy IV TŻiUG oraz III TŻiUG wykonywały świecące butelki i dekorowały je metodą decoupage. Nie zabrakło też pięknych świątecznych skrzatów, które zostały wykonane przez młodzież z klasy II TŻiUG oraz V TŻiUG. W dniu 11 grudnia młodzież wykonywała zawieszki na choinkę, wykorzystując do tego szyszki, drewniane koraliki i różnokolorowe włóczki, powstały również efektowne papierowe gwiazdy, które nadały wyjątkowy zimowo-świąteczny nastrój szkolnym korytarzom. Nasze Pierwszaki w dniu 13. grudnia także miały możliwość miło spędzić czas oraz rozwijać swoją kreatywność podczas wykonywania cudownych choinek z piór.

Miło nam wspomnieć, że po raz pierwszy w tym roku mieliśmy okazję wyjść z warsztatami poza mury naszej szkoły. W ramach współpracy z Ośrodkiem Kultury w Wysokiej zorganizowane zostały w dniu 12. grudnia warsztaty wykonywania stroików dla pań z Klubu Seniora.

Efekty prac oceńcie sami 😀

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *