Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV Technikum – „Szczęśliwej drogi już czas…”

W dniu 28 kwietnia odbyło się pożegnanie absolwentów Technikum. Uroczystość była okazją do podsumowania czterech lat pracy i wyróżnienia najlepszych.

Najpierw zabrał głos Pan Sekretarz Gminy Łańcut Mariusz Pieniążek, życząc absolwentom samych sukcesów i powodzenia. W następnej kolejności Pani Dyrektor Dorota Szmuc wraz z wychowawczynią Panią Lidią Sękowską wręczyła absolwentom świadectwa z wyróżnieniem, Listy Gratulacyjne dla Rodziców, dyplomy i nagrody oraz w krótkiej przemowie życzyła im wytrwałości, dojrzałości i mądrości w dokonywaniu dalszych życiowych wyborów.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna uroczystości – pożegnanie Absolwentów przez przedstawicieli klas młodszych.  Uczennice klasy IV TK/TH zaśpiewały piosenkę: „Nie płacz Ewka”, a uczniowie klas II i III przygotowali skecz, który wywołał szczery uśmiech na twarzach zgromadzonych. Następnie Przedstawiciele klas IV wyrazili swoje podziękowania za wspólne lata nauki, wręczając kwiaty i upominki Dyrekcji, zaproszonym Gościom i Nauczycielom.

Pod koniec części artystycznej wyświetlono prezentację zdjęć wspólnych chwil rocznika 2019-2023 i wręczono pamiątkowe kubki i fotografie.
Wszystkim absolwentom życzymy połamania piór na maturze, opanowania stresu i właściwych wyborów dalszej drogi życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *