Uroczysta Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W piątek 22.12.2023 r. młodzież naszej szkoły przygotowała inscenizację z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Występujący uczniowie przekazali nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.

„Niech w tę świętą noc Bożego Narodzenia Do każdego z nas przyjdzie Chrystus. Niech swoją mocą wspiera nasze wysiłki, Niech wniesie w nasze życie miłość i radość, Niech da nam światło, abyśmy szli właściwą drogą.”

Podczas Szkolnych Jasełek odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu : „Chatka z piernika”, a uczennica klasy II Patrycja Stryczek otrzymała z rąk Pani Dyrektor podziękowanie w postaci dyplomu oraz nagrody rzeczowej za godne reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim konkursie: „Mój zawód jest super”.

https://www.facebook.com/reel/1457061164873503

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *