Uczestniczymy w V Konferencji Edukacyjnej- Innowacje w edukacji

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w cyklu wykładów w ramach V KONFERENCJI EDUKACYJNEJ-
INNOWACJE W EDUKACJI, która odbyła się w MDK w Łańcucie.
Tematem przewodnim tej edycji konferencji było „wykorzystanie sztucznej inteligencji w edukacji” a co za tym idzie, poszerzenie informacji na temat możliwości adaptacyjnych systemów nauczania, personalizacji procesu edukacyjnego. Młodzież uczestniczyła się min. w takich panelach tematycznych jak: Jak komputer rozpoznaje obrazy; Tomograf komputerowy. Jak to działa?; Praktyka czyni mistrza; Al od strony hardwareowej. Wykłady były bardzo ciekawe, rozbudzały naszą wyobraźnię i pokazały, że nauka to ciągły zmieniający się proces. Brawa dla organizatorów a jutro jesteśmy ponownie obecni na ww. Konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *