Uczennice z ZS na praktykach zawodowych

Praktyki zawodowe na promach dają uczniom możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych i językowych pod okiem profesjonalistów, w nowocześnie wyposażonych obiektach, jednocześnie umożliwiają zapoznanie się ze specyfiką takiej pracy.

Dają również szansę zdobycia umiejętności gastronomicznych, ale również stwarzają możliwość przyjrzenia się, jak wygląda praca na morzu. Są okazją do zwiedzenia w wolnym czasie malowniczej szwedzkiej miejscowości Ystadt. Jak wygląda codzienność na promie? Dziewczyny z klasy 4TH/TK odkryły przed nami rąbek tajemnicy. Zobaczcie sami!

@zswysoka

#thesuitelifeondeck #promskania #cruise #praktyki #dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny – zswysoka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *