„Tradycja i Nowoczesność” – XV Targi Edukacyjne Powiatu Łańcuckiego

27 kwietnia 2022 odbyły się XV Targi Edukacyjne Powiatu Łańcuckiego, podczas których ósmoklasiści mogli poznać ofertę edukacyjną wszystkich szkół średnich w naszym powiecie. Wszystkie szkoły naszego regionu wykazały się wielkim zaangażowaniem w walce o pozyskanie kandydatów. Szczególnie okazale prezentowało się stanowisko naszej szkoły, które chętnie odwiedzali przybyli goście. Tu podziwiać można było wspaniałe wyroby cukiernicze uczniów i nauczycieli Technikum żywienia i usług gastronomicznych między innymi: makaroniki cytrynowe z kremem na bezie włoskiej, praliny z ganaszem z masła orzechowego          i mleczną czekoladą, mini Pavlova z truskawkami, borówką i kremem, babeczki z kremem i owocami.

Również uczniowie naszego technikum zaprezentowali się godnie, po raz kolejny dowodząc, że są dumni z wyboru szkoły, którego wcześniej dokonali. Na stanowisku skosztować było można wypieków, napić się cytrusowego ponczu z kiwi, grejpfrutem, truskawką i miętą, czy kawy, przygotowanej przez uczniów technikum usług kelnerskich.

Dziękujemy nauczycielom oraz wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w akcję promocji naszej szkoły.