Szkolny turniej tenisa stołowego

24 stycznia 2024 roku Samorząd Uczniowski zorganizował turniej tenisa stołowego dla uczniów klas technikum oraz 7 i 8 klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej. W zawodach udział wzięło 20 zawodników. Zwycięzcy zostali wyłonieni po niezwykle zaciętej rywalizacji.

W kategorii chłopców I miejsce zajął Łukasz Pusz (Zespól Szkół w Wysokiej), II miejsce – Sowa Krystian (Zespól Szkół w Wysokiej) oraz III miejsce – Filip Józefczyk (Zespól Szkolno- Przedszkolny w Wysokiej). W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Julia Kądziołka (Zespól Szkół w Wysokiej), II miejsce – Gabriela Cwynar (Zespól Szkół w Wysokiej), III miejsce – Martyna Cielecka (Zespól Szkolno- Przedszkolny w Wysokiej)

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy sukcesów na jutrzejszej Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *