Święty Mikołaj z Zespołu Szkół z prezentami i słodkościami

Wizyta Świętego Mikołaja to wydarzenie, na które wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają cały rok, dlatego również w tym roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas odwiedzili i przekazali prezenty podopiecznym Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno- Opiekuńczego w Wysokiej.  Święty Mikołaj po kolei odwiedzał wszystkie grupy, gdzie był serdecznie i ciepło przyjmowany. Atmosfera spotkania była magiczna i wzbudziła wiele emocji. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem.

Święty nie zapomniał również o seniorach po sąsiedzku i o pracownikach Gminy Łańcut. Przyniósł im garść słodkości i sprawił, że na twarzach wielu zagościł szczery uśmiech.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pomagali cały semestr Świętemu Mikołajowi w zorganizowaniu tej wizyty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *