Św. Mikołaj w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym oraz w Ośrodku Opieki Dziennej

Wizyta Świętego Mikołaja to wydarzenie, na które wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają cały rok. 7 grudnia wszyscy uczniowie Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Wysokiej od samego rana wyglądały przez okna, wypatrując upragnionego Gościa. W końcu, ku ich ogromnej radości usłyszały radosny okrzyk Świętego „ho,ho,ho”, który wraz ze swoimi pomocnicami – Aniołkami maszerował po korytarzu niosąc ze sobą ciężki worek z prezentami. Po kolei odwiedzał wszystkie oddziały gdzie był serdecznie i ciepło przyjmowany. Atmosfera spotkania była magiczna i wzbudziła wiele emocji. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Święty również nie zapomniał o seniorach po sąsiedzku i o pracownikach Gminy Łańcut. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pomagali cały semestr Świętemu Mikołajowi w zorganizowaniu tej wizyty.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *