Spotkanie z pracownikami Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

W dniu 20.03.2023r. gościliśmy w naszej szkole pracowników Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Nasi goście w formie Virtual Reality (VR) przeprowadzili warsztaty pod nazwą „Widzę siebie w tym zawodzie! Nowoczesne technologie w poradnictwie zawodowym”. Młodzież była bardzo zadowolona z takiej formy warsztatów , czynnie uczestnicząc i zdobywając nowe doświadczenia a przy tym świetnie się bawiąc. Miała również możliwość zadawania pytań prowadzącym na nurtujące je tematy.
Serdecznie dziękujemy pani Renacie Mac-Szylar, jej współpracownikom z CIiPKZ WUP w Rzeszowie za przeprowadzenie tak cennych warsztatów dla naszej młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *