Spotkanie z ekspertami z Biura Rzecznika Finansowego

W dniu 21 października 2022 r., we współpracy z Gminą Łańcut i z Panem Wójtem Jakubem Czarnotą, odbyło się w szkole spotkanie z ekspertami z Panem Zdzisławem Osadą – Z-cą Dyrektora Wydziału Bankowo Kapitałowego oraz Panem Pawłem Rokoszem- Z-cą Kierownika w Wydziale Pozasądowego Rozwiązywania Sporów w Biurze Rzecznika Finansowego. Eksperci zapoznali uczniów z systemem ochrony konsumenta rynku finansowego, podstawowymi filarami działania Rzecznika Finansowego, różnicami między postępowaniem polubownym, a postępowaniem interwencyjnym.

Uczniowie dowiedzieli się również jak chronić swoje środki na koncie, z jakich metod korzystają oszuści oraz jak napisać reklamację.

Na tych którzy aktywnie uczestniczyli w dzisiejszym spotkaniu czekały upominki.

Dziękujemy za przekazanie nam tej cennej wiedzy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *