Rozstrzygniecie konkursu „Wielkanocne Baby i Mazurki”

Z przyjemnością informujemy, że Szkolny Konkurs „Wielkanocne Baby i Mazurki” został rozstrzygnięty! Dostarczono 16 prac konkursowych. Jury miało nie lada problem, by wyłonić zwycięzców. Wszystkie prace były pyszne, piękne, wyjątkowe i z pewnością wymagały wiele pracy i zaangażowania.

Jury przyznała nagrody w dwóch kategoriach:
Baba wielkanocna
I miejsce – Amelia Słabiak
II miejsce – Kinga Kunysz
III miejsce – Sara Michno
Mazurek Wielkanocny
I miejsce – Karolina Buryło i Kacper Kilian
II miejsce – Anna Szewczyk i Patrycja Drzał
III miejsce – Jaroń Jowita

Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że będziecie dalej rozwijać swoją kreatywność i umiejętności cukiernicze. Zwycięzcy będą uczestniczyć w pokazie cukierniczym w „Cukierni z Pasją” w Wysokiej.

 

Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych w galerii poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *