Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Nie samą nauką młodzież żyje”

Z radością informujemy, że rozstrzygnięto szkolny konkurs pt. „Nie samą nauką młodzież żyje”. Uczniowie przygotowali filmiki prezentujące ich zainteresowania, pasje. Dowiedzieliśmy się, że nas uczniowie chętnie grają w piłkę nożną, uprawiają akrobatykę, śpiewają, malują, pielęgnują swoje potrzeby religijne, grają na instrumentach muzycznych, rozwijają się kulinarnie, pasjonuje ich motoryzacja, ale także rolnictwo. Biorący udział w konkursie pokazali, że wspólnie tworzymy klimat naszej szkoły, dzielimy się sobą. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w promowanie ciekawych sposobów spędzania czasu wolnego. Wśród nagrodzonych znaleźli się Gabriela Chorzempa (I miejsce), Samuel Trojnar i Jakub Lew (II miejsce), Karolina Niegowska (II miejsce),Krystian Sowa (III miejsce). Ponadto udział w konkursie wzięli także Emilia Bytnar, Magdalena Kluz, Patrycja Rupar oraz Klaudia Wiglusz. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *