Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę i Stroik Świąteczny dla uczniów szkół podstawowych Gminy Łańcut

Świąteczny czas przyniósł wiele radości, uczniowie szkół podstawowych wykonali piękne stroiki i kartki, które ozdobiły naszą świetlicę.

Wyniki prezentują się następująco:

Stroiki: miejsce I – Amelia Pelc – Kosina; miejsce II – Gabriela Jasic – Kosina; miejsce III Szymon Ruszel -Kraczkowa. Pozostałe prace: Wiktoria Uchman – Kosina, Amelia Kwietkowska- Kraczkowa, Emilia Markowicz – Kosina, Emilia Dudzic – Rogóżno.

Kartki: I miejsce – Natalia Pieczonka – Kraczkowa; II miejsce – Julia Trojnar – Rogóżno; III miejsce – Jakub Wiśniowski – Rogóżno. Pozostałe prace: Łukasz Dąbek – Rogóżno; Kinga Sudoł – Kraczkowa; Nikola Bieniek – Rogóżno; Szymon Stafiej -Rogóżno; Daria Seruga – Kraczkowa; Kinga Rejman – Rogóżno.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację zmagań oraz tym, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Wojciecha Dudka -Dyrektora Centrum Oświaty Gminy Łańcut, który ufundował nagrody za ten konkurs.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursowych propozycjach naszego zespołu szkół.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *