Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Mój zawód- moja przyszłość”

Mamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Mój zawód- moja przyszłość”! Zgodnie z regulaminem konkursu wyboru dwóch najlepszych prac konkursowych dokonała społeczność Facebooka, za pośrednictwem reakcji pod zdjęciami. Kolejnego laureata wybrało specjalnie powołane Jury. Bardzo dziękujemy za aktywność i za każdego oddanego lajka ❤️.
Zwycięzcy ????
Reakcje na Facebooku:
Zdjęcie Marleny Ryczek z klasy III TŻiUG
Zdjęcie Kingi Kunysz z klasy III TŻiUG
Wybór Jury:
Zdjęcie Patrycji Drzał z klasy IVTŻiUG
Gratulujemy wszystkim !!!
Zapraszamy do obserwacji naszej strony na FB, żebyście nie przeoczyli kolejnych konkursów, wydarzeń i informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *