Prezentacja oferty edukacyjnej ZS w Wysokiej podczas Powiatowych Targów Edukacyjnych

Uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkół w Wysokiej uczestniczyli w dniach 18-19 kwietnia 2023 r. w Targach Edukacyjnych. Targi odbywały się w hali Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie i zgromadziły liczne rzesze uczniów szkół podstawowych Powiatu Łańcuckiego. Podczas targów zaprezentowana została oferta edukacyjna naszej szkoły. Promowaliśmy swoje kierunki kształcenia w zawodach: technika żywienia i usług gastronomicznych, technika hotelarstwa oraz technika usług kelnerskich. W promocji wspierał nas pan Jakub Czarnota Wójt Gminy Łańcut Jakub Czarnota wójt gminy Łańcut .

Jak co roku nasze stoisko wyróżniało się wiosenną kolorystyką, przyciągającymi wzrok pysznymi deserami uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Spragnieni mogli ugasić pragnienie łykiem orzeźwiającej lemoniady, ponczu czy kawy oraz spróbować wyrobów cukierniczych.

Dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie i promowanie szkoły na Targach Edukacyjnych!

Ósmoklasisto warto wybrać naszą szkołę !!! ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *