„Olimpiada Wiedzy w zakresie BHP w rolnictwie indywidualnym”

W dniu 25.11.2022r. uczennica naszej szkoły Ewelina Żuczek z klasy IV TŻiUG wzięła udział w finale „XXIV Olimpiady Wiedzy w zakresie BHP w rolnictwie indywidualnym”.
Wojewódzki finał Olimpiady organizowany był przez Państwową Inspekcję Pracy w Rzeszowie oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Odział Regionalny w Rzeszowie. Współorganizatorami konkursu byli: Wojewoda Podkarpacki, Krajowy Ośrodek Wsparcia Oddział Terenowy w Rzeszowie, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnicza i Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A. w Rzeszowie.
W finale udział wzięli uczniowie z 15 szkół rolniczych, tylko Ewelina była jedyną finalistką kształcącą się w innym typie szkoły. Musiała ona pokonać 45 bardzo trudnych pytań testowych. W końcowym rezultacie zajęła wysokie V miejsce.
Dziękujemy za trud pracy włożony przez Ewelinę w przygotowanie się do finału i GRATULUJEMY życząc dalszych sukcesów! ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *