Ksiądz Biskup Krzysztof Chudzio z wizytą w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiej

W czwartek 30.09.2021 roku w progi Zespołu Szkół im.Tadeusza Kościuszki zawitał Ksiądz Biskup Krzysztof Chudzio, towarzyszył mu proboszcz parafii Ks. Prałat Feliks Paściak. Czcigodnego gościa w imieniu pracowników i uczniów przywitała Pani Dyrektor Dorota Szmuc wręczając kwiaty, następnie biskup obejrzał program artystyczny pt.”Ojczyzna swoja każdemu najmilsza” i zapoznał  z historią szkoły.

Na zakończenie Ksiądz Biskup udzielił błogosławieństwa wszystkim pracownikom i uczniom dziękując za ciepłe przyjęcie i podkreślając ważność takich wartości, jak : Bóg, Honor, Ojczyzna w kształtowaniu postaw współczesnej młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *