Koncert charytatywny na rzecz Karoliny Buryło

19 lutego o godz. 14.00 w Ośrodku Kultury Gminy Łańcut w Wysokiej odbędzie się koncert charytatywny dedykowany w całości naszej uczennicy Karolinie Buryło. W czasie koncertu wystąpią licznie lokalni artyści oraz dzieci a młodzież z Zespołu Szkół w Wysokiej zaprezentuje pokaz baristyczny. Swoje umiejętności zaprezentuje nam także 6- krotny rekordzista Księgi Guinnessa Krystian Herba? a koncert zamknie występ Mr.Góral?.
Podczas koncertu odbędą się także liczne licytacje, kiermasz ciast oraz przekąsek, będzie można zakupić ciepłe napoje oraz stroiki Wielkanocne ? Cały dochód z koncertu zasili konto zbiórki dla Karoliny. Zapraszamy wszystkich
#razemmożemywięcej. Czekamy na Was?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *