Impreza dobroczynna “Pomagamy Karolinie” w MDK

Wolontariusze z Zespołu Szkół w Wysokiej nie zawiedli i tym razem. Po raz kolejny udowodnili, że los innych nie jest im obojętny. Podczas wtorkowej imprezy dobroczynnej w MDK w Łańcucie uczniowie przeprowadzili kolejną zbiórkę funduszy dla Karoliny Buryło. Kwestowali do puszek, prowadzili loterię fantową, obsługiwali stoisko kawowe i stół ze słodkościami oraz prowadzili sprzedaż ręcznie wykonanych aniołów. Łącznie podczas tego wieczoru udało się zebrać pokaźną kwotę 18 270,99 gr.
W imieniu organizatorów i całej społeczności ZS w Wysokiej dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu przybyli do Miejskiego Domu Kultury aby, dorzucić swoją cegiełkę dla Karoliny. Dziękujemy firmom, instytucjom, darczyńcom za przekazanie voulcherów i przedmiotów na licytację. Podziękowania należą się również artystom tańczącym i śpiewającym, zespołom tanecznym, którzy swoją obecnością na scenie uświetnili ten wtorkowy wieczór.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *