Dzień Otwartej Szkoły

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się pierwszy z zaplanowanych Dni Otwartej Szkoły. Gościliśmy uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Łańcut. Było bardzo przyjemnie i wesoło.
Dzisiaj odbyło się również rozstrzygnięcie dwóch konkursów: fotograficznego dla klas 8, pod nazwą „Nowoczesne techniki dekoracji potraw i deserów”, w którym I miejsce zajął Bartosz Furman z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Albigowej , II miejsce Karolina Hadław z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej oraz III miejsce Julia Szul także z Wysokiej. Drugim konkursem rozstrzygniętym także dzisiaj, był konkurs  dla uczniów technikum ,,Dekorowane ciasteczka wielkanocne”, w którym nagrodzone zostały następujące osoby?I miejsce zajęła: Danuta Cwynar z klasy I TŻiUG , II miejsce Anna Uryć z klasy I TŻiUG a III miejsce Klaudia Wiglusz z klasy II TŻiUG. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a zwycięzcom gratulujemy.👏👏👏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *