Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiejszy Dzień Edukacji Narodowej był szczególnie wyjątkowy.

Na początku Pani Dyrektor Dorota Szmuc przekazała społeczności szkolnej smutne informacje na temat śmierci Księdza Prałata Edwarda Śnieżka w dniu 12 października 2022r., który był częstym gościem naszej szkoły, gdyż niegdyś pracował tu jako katecheta. Wszyscy uczcili pamięć Zmarłego minutą ciszy i modlitwą.

Po krótkiej części oficjalnej, w której zabrała głos Pani Dyrektor oraz prowadzący program Gabriela Kuźniar i Nikodem Uchman nadszedł czas na część artystyczną.

Chwilę rozrywki zapewniła seria scenek: przedstawiająca typową lekcję oraz rozmowy nauczycieli w pokoju nauczycielskim. Miło było posłuchać nowej humorystycznej aranżacji popularnych przebojów muzycznych. Pokaz mody młodzieżowej oraz występ saksofonistki Gabrieli Cwynar zaskoczył zgromadzonych gości. Na zakończenie zabrała głos przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Rybka, dziękując nauczycielom za trud pracy, jaki na co dzień podejmują. Życzenia od Samorządu Uczniowskiego i upominki dla wszystkich pracowników szkoły były finałem tej uroczystości.

Na koniec jeszcze raz życzymy naszym nauczycielom oraz pracownikom szkoły wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *