Drugi dzień uczestnictwa w V Podkarpackiej Konferencji Edukacyjnej

Za nami drugi dzień uczestnictwa w V Podkarpackiej Konferencji Edukacyjnej, pt. „Innowacje w Edukacji”, zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, KNET SERVICES oraz STEM Edukacja w łańcuckim Domu Kultury. Na prośbę organizatorów zadbaliśmy o oprawę kulinarną tego przedsięwzięcia. Pierwszego dnia przygotowaliśmy paczki ze zdrową żywnością dla dzieci i młodzieży, a drugiego staraliśmy się trafić w kulinarne gusta i smaki nauczycieli z Podkarpacia. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszej szkoły do współpracy oraz niezwykle miłe słowa podziwu i uznania. To dla nas wyróżnienie i nagroda.Raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *