DARMOWA WEJŚCIÓWKA NA BASEN ZA UDZIAŁ W AKCJI ZBIERANIA MAKULATURY

Do 12.02. 2022 r. trwa akcja zbierania makulatury w szkołach Gmina Łańcut.  Mamy niespodziankę
dla uczniów naszych szkół. Każdy uczeń który we wskazanym terminie dostarczy przynajmniej 20 kg makulatury otrzyma  trzy darmowe wejściówki na basen w Wysokiej.  Warto wiedzieć, że wejściówka upoważnia do całodniowego pobytu, zatem trzy karnety = trzy dni za darmo. Bonus dotyczy także tych uczniów, którzy już zdążyli dostarczyć do szkół makulaturę. Oczywiście nie zapominamy o nagrodach specjalnych dla tych, którzy do szkół dostarczą najwięcej papieru.

▪ Karnety na basen będą do wykorzystania w lecie 2022 r.
▪ Szczegółowe informacje w szkołach.
Zatem do dzieła!

 Koordynator: Pan Piotr Pomykała

 

                                      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *