Czwarta edycja „Czyste lasy i potoki”

Szanowni Państwo,

 

Wkrótce ruszy czwarta edycja „Czystych lasów i potoków”. W załączeniu przesyłam plakat promujący akcję, do zamieszczenia na stronach szkół i przedszkoli (można skorzystać też z tekstu na stronie gminy – https://gminalancut.pl/aktualno%C5%9Bci/2299-18-marca-ruszy-akcja-czyste-lasy-i-potoki).

Plakaty proszę też zamieścić w widocznych miejscach w szkole (wydrukowane w formacie A3 mają do szkół dostarczyć nasi gońcowie).

 

Na kilka dni przed sprzątaniem (podobnie jak w ubiegłym roku) będziemy przypominać o wydarzeniu w danej miejscowości i prosić by komunikaty, które będziemy wysyłać do poszczególnych szkół dotarły do rodziców i uczniów.

 

Pozdrawiam serdecznie

Bernadeta Bróż

 


			

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *