Czas się poślizgać….

Czas pandemii niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, szukamy każdej sprzyjającej okazji by, choć na chwilę zapomnieć o stresującej sytuacji. Wychodząc naprzeciw tym ograniczeniom w dniu 7 grudnia młodzież naszej szkoły wyjechała na Kryte Lodowisko do Dębicy, aby „szlifować” swoje umiejętności w jeździe na łyżwach. Każdy z uczestników mógł do woli skorzystać z tafli lodowiska, ci lepiej jeżdżący pomagali słabszym. Zabawa była przednia, było SUPER. Wszyscy dość zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach wracali do domu. Wielkie podziękowania dla p. Andrzeja Dyrdy za zorganizowanie wyjazdu a wszystkim uczestnikom miłych wspomnień. W niedługiej przyszłości może spotkamy się na stoku narciarskim….

Zobaczcie jak to wyglądało….

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *