Artyści dla Karoliny

W dniu 19.02.2023 mogliśmy być świadkami jak społeczność lokalna włącza się w pomoc dla naszej uczennicy Karoliny Buryło. Najpierw koncert charytatywny w Ośrodku Kultury Gminy Łańcut w Wysokiej, podczas którego wystąpili lokalni artyści m.in. Orkiestra Dęta, Kapele Podwórkowe, przedszkolaki , Mr. Góral czy też 6-krotny rekordzista Księgi Guinnessa – Krystian Herba a w godzinach wieczornych kolejne wspaniałe wydarzenie, którego gwiazdą wieczoru był zespół: „Doc”.

Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, że tak wielu ludzi wzięło udział w tych koncertach, w licytacjach i wsparło Karolinę w tym trudnym dla niej okresie.

Serdecznie dziękujemy pani Renacie Hadław, lokalnym artystom, panu Krystianowi Herba, Mr. Góralowi, Panu Konradowi Baumowi z zespołem, Violin Show za elektryzujący support, całej społeczności lokalnej i szkolnej za wsparcie i wszystkim tym, którym idea pomagania nie jest obca.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *