Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 27 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie klasy 2 TŻIUG przygotowali występ, który miał na celu przypomnienie zebranym tak ważne dla naszego kraju wydarzenie historyczne. Uroczystość przybliżyła młodzieży wydarzenia historyczne i okoliczności powstania pierwszej polskiej konstytucji. Z tej okazji z pomocą uczennic z klasy 2 TŻiUG powstał również piękny projekt XVIII Warszawy.
Kacper Kilian przygotował prezentację multimedialną i obsługiwał sprzęt. A nad całością czuwały Panie Małgorzata Brancewicz Lorenc, Lucyna Cwynar oraz Patrycja Szpunar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *